Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Programista Java / EE

Łódź

, TeamQuest Sp. z o.o.

Programista Java / EE
Łódź

Opis stanowiska

* Współuczestnictwo w projektowaniu systemu
* Implementację i rozwój systemów informatycznych
* Tworzenie dokumentacji projektowej (technicznej)
* Wsparcie lub uczestnictwo w etapach testów, wdrożenia i utrzymania

Wymagania

* Co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku
* Dobra znajomość technologii Java SE i Java EE oraz popularnych rozwiązań typu Open Source (Velocity / Freemarker, Spring, Hibernate)
* Znajomość technologii webowych (HTML, Javascript, AJAX)
* Praktyczna znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (Oracle, PostgreSQL)
* Umiejętności z zakresu analizy i projektowania systemów informatycznych
* Duża komunikatywność
* Umiejętność pracy w zespole
* Dobra znajomość języka angielskiego
* Wykształcenie wyższe

Oferujemy

* Atrakcyjne wynagrodzenie
* Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
* Udział w interesujących projektach
* Możliwość uczestnictwa w zagranicznych projektach
* Przyjazną atmosferę pracy
* Pracę z otwartym zespołem