Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Skawina
    (32-050)

Praca na stanowisku Technik informatyk

Skawina

, MILC Wojciech Milc

Technik informatyk
Skawina

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko :

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć:

- Serwis sprzętu teleinformatycznego
- usuwanie uszkodzeń i usterek komputerów oraz sieci komputerowych
- konfiguracja sprzętu i oprogramowania
- instalacja i konfiguracja urządzeń peryferyjnych
- współpraca z dostawcami

Wymagania

- 2 lata pracy na podobnym stanowisku
- prawo jazdy kat. B
- znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
- samodzielność

Oferujemy

Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb aktualnego procesu rekrutacji, jak i przyszłych postępowań rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.