Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Pracownik Transportu

Bielsko-Biała

, Work Service S.A.

Pracownik Transportu

Opis stanowiska

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Recources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 2010

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Obecnie dla Naszego Klienta z Bielska-Białej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magazynier/Pracownik Transportu.

Zakres obowiązków:
- Przyjęcia i wydawanie materiałów,
- Przewożenie materiałów wewnątrz zakładu,
- Realizacja potrzeb planu montażowego.

Wymagania

- Wykształcenie minimum zawodowe,
- Uprawnienia na wózki widłowe,
- Dyspozycyjność,
- Możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres,
Mile widziane:
- Doświadczenie w pracy na magazynie,
- Obsługa komputera.

Oferujemy

- Umowę o pracę tymczasową,
- Docelowe zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę,
- Pracę w pełnym wymiarze godzin pracy,
- System dwuzmianowy,
- Pracę w renomowanym amerykańskim koncernie z branży elektrycznej,
- Wynagrodzenie: 15zł/h

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."