Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Zaryszyn
    (32-210)

Praca na stanowisku pracownik produkcji

Zaryszyn

, Randstad Polska Sp. z o.o.

pracownik produkcji
Zaryszyn

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z Żar, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- prace manualne na linii produkcyjnej

Wymagania

- wykształcenie minimum zawodowe
- zdolności manualne
- zaangażowanie, sumienność
- gotowość do pracy II - zmianowej
- doświadczenie w pracy na produkcji - dodatkowy atut

Oferujemy

- umowa o pracę tymczasową (możliwość przejścia bezpośrednio do klienta)
- atrakcyjne wynagrodzenie + premia
- zapewniamy bezpłatny dojazd z/do pracy (na trasie: Szprotawa - Żagań - Żary, Lubsko-Żary)

"Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania."