Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Mogilno
    (33-326)

Praca na stanowisku Doradca finansowy

Mogilno

, Bankier Robert Pniewski

Doradca finansowy
Mogilno

Opis stanowiska

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

DORADCA FINANSOWY

Główne zadania:
• sprzedaż produktów finansowych
• obsługa klientów, obsługa posprzedażowa
• realizacja nałożonych planów biznesowych

Wymagania

• doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta (mile widziane)
• dyspozycyjność
• wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
• bardzo dobra organizacja pracy
• orientacja na osiąganie wyników i wysoka motywacja do pracy
• umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji z Klientami
• komunikatywność i zaangażowanie
• mocne zorientowanie na cel i Klienta
• chęć rozwijania się i doskonalenia własnych umiejętności
• wykształcenie minimum średnie

Oferujemy

• pracę w stabilnej instytucji finansowej
• profesjonalne szkolenia
• wynagrodzenie: część stała oraz prowizja
• możliwość sprzedaży produktów, które cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony Klientów