Branża

  • Ubezpieczenia

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Przedstawiciel/Agent ds. Odszkodowań

Warszawa

, Kancelaria Prawno-Finansowa Lesta Sp.zo.o.

Przedstawiciel/Agent ds. Odszkodowań
Warszawa

Opis stanowiska

Kancelaria Finansowo – Prawna LESTA Sp. z o.o.

Kancelaria z 7 letnim doświadczeniem w dochodzeniu odszkodowań w zakresie szkód osobowych, komunikacyjnych i medycznych w Polsce oraz za granicą

w związku z rozwojem poszukuje osób do współpracy na terenie całego kraju w charakterze: Przedstawiciela/Agenta ds. Odszkodowań

Opis stanowiska:
• aktywne wyszukiwanie osób poszkodowanych, którym Kancelaria zapewnia pomoc w kwestii roszczeń o odszkodowanie wobec ubezpieczyciela lub innych podmiotów,
• podpisywanie umów o dochodzenie roszczeń z zainteresowanymi klientami,
• gromadzenie i przekazywanie Kancelarii dokumentacji poszkodowanych.

Wymagania

• przedsiębiorczych, cechujących się dużym zaangażowaniem i inicjatywą,
• posiadających umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji,
• empatycznych, potrafiących dobrze identyfikować potrzeby klientów,
• umiejących planować i organizować swoją pracę, dla których wysokie zarobki są motywacją do rozwoju.

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w branży odszkodowań, ubezpieczeń lub finansów oraz możliwość stałego dostępu do osób poszkodowanych w wypadkach (komunikacyjnych, przy pracy, itp.).

Oferujemy

• współpracę stałą/dorywczą opartą na umowie agencyjnej (dla osób prowadzących działalność gospodarczą) lub opartą na umowie-zleceniu,
• wysokie wynagrodzenie prowizyjne 0d 1.000-20.000, zaliczki po złożeniu sprawy do Kancelarii,
• dla najlepszych stałe wynagrodzenie
• wstępne, a także cykliczne szkolenia produktowe oraz sprzedażowe,
• wsparcie merytoryczne i organizacyjne Działu Obsługi Klienta oraz wsparcie prawne,
• bezpłatne materiały marketingowe (ulotki, teczki, wizytówki, foldery).