Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Kontroler Jakości

Bielsko-Biała

, Work Service S.A.

Kontroler Jakości

Opis stanowiska

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Recources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 2010

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Obecnie dla Naszego Klienta z Bielska-Białej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kontroler Jakości Elektryk.

Zakres obowiązków:
- Testowanie i kontrola rozdzielnic i modułów niskiego napięcia,
- Analizowanie schematów rozdzielnic elektrycznych,
- Kontrola jakości.

Wymagania

- Wykształcenie minimum techniczne elektryczne,
- Posiadania umiejętności analizy schematów pod kątem funkcjonalnego działania rozdzielnic
- Znajomości rysunku technicznego i schematów elektrycznych.
Mile widziane:
- Uprawnienia SEP E do 15 kV,
- Doświadczenia w pracy przy uruchomieniu rozdzielnic na obiektach.

Oferujemy

- Umowę o pracę tymczasową,
- Docelowe zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę,
- Pracę w pełnym wymiarze godzin pracy,
- System dwuzmianowy,
- Pracę w renomowanym amerykańskim koncernie z branży elektrycznej,
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji - istnienie możliwość negocjowanie, ponieważ doceniamy kompetentnych pracowników.