Branża

  • Administracja

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku Koordynator ekip sprzątających

Białystok

, Firma sprzątająca

Koordynator ekip sprzątających
Białystok

Opis stanowiska

Firma sprzątająca zatrudni koordynatora ekip sprzątających.

Wymagania

Oczekujemy:
-bardzo dobrych zdolności interpersonalnych,
-umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu,
-umiejętność delegowania zadań,
-prawo jazdy kat. B (z doświadczeniem),
-dyspozycyjności (kilkudniowe wyjazdy na terenie całej polski),

Dodatkowym atutem będzie znajomość branży.

Oferujemy

Zgłoszenia wraz z CV prosimy kierować przez formularz zgłoszeniowy skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu bialystokonline.pl.