Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Częstochowa
    (42-200)

Praca na stanowisku Praca biurowa - Staż z PUP

Częstochowa

, Kancelaria AE

Praca biurowa - Staż z PUP
Częstochowa

Opis stanowiska

Kancelaria AE zatrudni osoby na stanowisko:

Specjalista/tka ds. obsługi klienta

Oferta jest skierowana do osób w wieku 30 + zarejestrowanej w PUP w Częstochowie.

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna min. za:

-pozyskiwanie oraz telefoniczna obsługa klientów

-budowanie relacji z klientami i dbanie o pozytywny wizerunek firmy

-dbanie o potrzeby Klientów i czynne wsparcie informacyjne,

-budowanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji

Wymagania

- dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktów

- kreatywność oraz entuzjazm w działaniu

- dobra znajomość obsługi komputera

- wykształcenie min. średnie

- doświadczenie w pracy w call center / telemarketingu lub obsłudze klienta

- inicjatywy w budowaniu relacji i otwartości na potrzeby Klienta,

- komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

-szkolenia wstępne i rozwojowe w ramach godzin pracy

-praca w zespole dynamicznych, otwartych i życzliwych ludzi