Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Płock
    (09-400)

Praca na stanowisku AttHost

Płock

, Młodszy Administraor Serwrów Linux

AttHost
Płock

Opis stanowiska

Administrowanie serwerami Linux
Wdrażanie i testowanie nowych rozwiązań informatycznych
Diagnostyka oraz usuwanie bieżących awarii
Wsparcie dla zespołu konsultantów oraz klientów

Wymagania

Praktyczne podstawy administracji serwerami Linux z naciskiem na Ubuntu Server / Debian
Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną.
Mile widziana umiejętność programowania w jednym z języków skryptowych – bash, python, php oraz znajomość systemu WordPress.

Oferujemy

Interesującą pracę na intensywnie rozwijającym się rynku
Pracę w młodym i dynamicznym zespole
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Elastyczny czas pracy (możliwość pogodzenia pracy z nauką)