Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Doświadczony programista PHP

Warszawa

, TeamQuest Sp. z o.o.

Doświadczony programista PHP
Warszawa

Opis stanowiska

* Zarządzanie zespołem projektowym (wspieranie w codziennej pracy młodszych programistów)
* Tworzenie czytelnego, testowalnego, wysokiej jakości kodu przygotowanego do zmienności wymagań

Wymagania

* Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
* Bardzo dobra znajomość frameworków PHP (najlepiej Symfony2)
* Znajomość zasad projektowania i programowania obiektowego.
* Doświadczenie w projektowaniu baz danych.
* Podstawowa znajomość HTML, CSS.
* Znajomość JavaScript, jQuery, Ajax, REST, JSON.
* Doświadczenie w pracy z Git.
* Umiejętność analitycznego myślenia.
* Umiejętność pracy w zespole.
* Kreatywność w rozwiązywaniu problemów.
* Chęć do ciągłego rozwoju i poszerzania wiedzy oraz do dzielenia się wiedzą z innymi.
* Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.
* Doświadczenie w zarządzaniu zespołem programistycznym jest dużym atutem

Oferujemy

* Elastyczną formę współpracy (umowę o pracę, B2B),
* Darmową kawę, bardzo dobrą atmosferę w artystyczno-informatycznym zespole we wnętrzach starej sali kinowej, piłkarzyki i bilard oraz CoD,
* Realny wpływ na udoskonalanie procesów wytwarzania oprogramowania i formę pracy.