Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Pracownik Biurowy

Warszawa

, Employees Sp. z o.o.

Pracownik Biurowy
Warszawa

Opis stanowiska

Aktualnie Employees prowadzi dla swojego Klienta, wiodącego na rynku wydawnictwa, nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa – Ochota

Rodzaj pracy: tymczasowa, zmianowa, do końca października 2016r.

Zakres obowiązków:

• Dbanie o obieg dokumentów w firmie,
• Obsługa połączeń telefonicznych oraz skrzynki mailowej,
• Korzystanie z urządzeń biurowych,
• Wprowadzanie zamówień do systemu.

Wymagania

• Status studenta do 26. r. ż. – warunek konieczny,
• Dyspozycyjność od 06.06. do 31.10.2016,
• Doświadczenie w pracy biurowej,
• Umiejętność obsługi komputera,
• Motywacja do pracy i zaangażowania w obowiązki,
• Wysoki poziom kultury osobistej i zdolności interpersonalnych.

Oferujemy

• Pracę od 06.06. do 31.10.2016, w g. 08:00-16:00, 16:00-22:00,
• Atrakcyjne stawki wynagrodzenia,
• Pracę w miłej i wspierającej atmosferze.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29/08/1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami”.