Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Tychy
    (43-100)

Praca na stanowisku Przedstawiciel handlowy branża poligraficzna

Tychy

, RECON CONSULTING SP. Z O.O.

Przedstawiciel handlowy branża poligraficzna
Tychy

Opis stanowiska

Recon Consulting Sp. Z o.o. Posiadająca Certyfikat Wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr. 10623, obecnie dla naszego Klienta, branża poligraficzna, poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Katowice

Recon Consulting Sp. Z o.o. poszukuje osób z doświadczeniem w pracy w branży poligraficznej w zakresie druku m. in. cyfrowego, projektowaniu i kreacji wizerunku, produkcji stron www i innych usług interactiv.

Nasz Klient oferuje umowę o pracę, niezbędne narzędzia pracy i szeroko rozumiany rozwój zawodowy.

Do zakresu obowiązków na w/w stanowisku należy:

• Odpowiedzialność za rozwój sprzedaży oraz budowanie nowych kontaktów biznesowych.
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz odnowa kontaktów z klientami byłymi,
• Realizacja planów sprzedażowych,
• Monitoring rynku w zakresie pozyskiwania nowych odbiorców produktów,
• Odpowiedzialność za przygotowanie ofert, wycen, prezentacji,
• Weryfikacja potrzeb Klientów,
• Negocjacje handlowe,
• Doradztwo w rozwiązywaniu problemów związanych z drukiem,
• Praca w oparciu o wewnętrzny system komputerowy CRM.

Wymagania

• Doświadczenia w branży poligraficznej,
• Doświadczenia w pracy na stanowisku handlowca,
• Praktycznej umiejętności rozwiązywania problemów,
• Zamiłowania do handlu,
• Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych,
• Dużej motywacji do pracy,
• Umiejętności negocjacyjnych,
• Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

• Stałą pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem w oparciu o umowę o pracę,
• Niezbędne akcesoria do pracy ( laptop, telefon ),
• Samochód do wykorzystania w godzinach pracy,
• Atrakcyjny system premiowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Recon Consulting Sp. Z o.o z siedzibą w Chorzowie, ul. Armii Krajowej 81/10 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."