Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Praktykant/ka ze znajomością j. niemieckiego

Wrocław

, Agencja Pracy Koncepcja

Praktykant/ka ze znajomością j. niemieckiego
Wrocław

Opis stanowiska

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Agencja Pracy Koncepcja oferuje praktyki dla osób z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego, mile widziani studenci kierunków HR, filologii germańskiej.
Miejsce pracy: Agencja Pracy we Wrocławiu
Okres praktyk: 3 miesiące z możliwością zatrudnienia

Obowiązki:
• praca w dziale rekrutacji
• prowadzenie pod opieką pracowników agencji działań z zakresu rekrutacji kandydatów
• uczestnictwo w budowaniu relacji z firmami zewnętrznymi
• tworzenie ofert biznesowych na podstawie katalogu danych
• zarządzanie treścią serwisów internetowych
• analiza danych źródłowych

Wymagania

• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
• komunikatywność
• zdolności interpersonalne
• umiejętność działania pod presją czasu
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera i sprzętu biurowego
• silna motywacja do pracy w Agencji Zatrudnienia oraz nastawienie na efekty

Oferujemy

• 3 miesięczną praktykę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku z możliwością zatrudnienia •
• możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia dodatkowych doświadczeń oraz umiejętności
• pomoc w zdobywaniu dodatkowych kwalifikacji
• pracę w młodym i kreatywnym zespole