Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. telemarketingu

Szczecin

, Probitas Finance

Specjalista ds. telemarketingu
Szczecin

Opis stanowiska

W związku z rozwojem naszej Firmy poszukujemy pracowników do biura w Szczecinie na stanowisko Specjalisty ds. telemarketingu :

Opis Stanowiska :
*Telefoniczne pozyskiwanie Klientów w ramach przydzielonych kompetencji
* Umawianie spotkań handlowych
* Współorganizowanie akcji wysyłkowych
* Renegocjowanie warunków umów z Klientami w uzasadnionych przypadkach
* Negocjowanie warunków współpracy z potencjalnymi Klientami

Wymagania

Oczekujemy :
* Minimum średniego wykształcenia
*Orientacji na Klienta (doświadczenie w obsłudze Klienta lub praca w dziale telemarketingu będzie dodatkowym atutem)
* Wysokiej kultury osobistej
* Determinacji i zaangażowania w realizacji postawionych celów
* Dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole
* Umiejętności pracy w warunkach stresowych

Oferujemy

• System wsparcia dla nowych pracowników
• Praktyczną naukę zawodu przy aktywnym wsparciu menadżera
• Bardzo atrakcyjny system wynagrodzenia składający się z podstawy i motywujących wysokich prowizji uzależnionych od wyniku
• Jasno określona ścieżka rozwoju zawodowego
• Profesjonalne narzędzia pracy : telefon komórkowy, notebook

CV prosimy wysyłać przez formularz zgłoszeniowy z dopiskiem Specjalista ds. telemarketingu.

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu ogloszenia.infoludek.pl.