Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku PAKOWANIE PRODUKTÓW

Kraków

, MGsolutions

PAKOWANIE PRODUKTÓW
Kraków

Opis stanowiska

MGcentral dla MGsolutions Sp. z o. o. – Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie przy ul. Skawińskiej 13/5, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru: 9466, specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

PAKOWANIE PRODUKTÓW –
Niemcy (miesięczny kontrakt)

Nr ref. PAKPR/MAG/N
Miejsce pracy: ok. Magdeburga (Wschodnie Niemcy)

Okres: 15.11.2015 – 18.12.2015
Oferta kierowana jest do osób z Krakowa i okolic.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Konfekcjonowanie produktów zgodnie z wytycznymi,
• Kontrola jakości towarów,
• Układanie towaru na palety i zabezpieczenie przed uszkodzeniem.

Wymagania

• Komunikatywna/Dobra znajomość języka niemieckiego (w przypadku par i grup, 1 os. w grupie)
• Doświadczenie w pracach związanych z konfekcjonowaniem/pakowanie produktów
• Możliwość przybycia na spotkanie organizacyjne w Krakowie (przed wyjazdem)
• Mile widziane doświadczenie w pracach
• Poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy
• Punktualność, dokładność i rzetelność

Oferujemy

• Zlecenie dla profesjonalnej firmy, lidera w swojej branży w Niemczech
• Umowa zlecenie na czas określony 15.11.2015 – 18.12.2015
• Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe europejskie ubezpieczenie zdrowotne)
• Atrakcyjne wynagrodzenie: ok. 1.050-1.200 Euro netto za cały okres zlecenia
• Zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach na terenie Niemiec w okolice miejsca pracy
• Bezpłatny transport z Polski (wyjazd z Krakowa) i na terenie Niemiec
• Stałe wsparcie koordynatorów MGsolutions na terenie Niemiec