Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Piekary Śląskie
    (41-940)

Praca na stanowisku Pracownik gospodarczy

Piekary Śląskie

, STOKSON Sp. J

Pracownik gospodarczy

Opis stanowiska

Firma STOKSON SPÓŁKA JAWNA powstała w 1990 roku. Naszą specjalizacją jest produkcja pączków i donut’ów. Nieodzownym czynnikiem mającym wpływ na jakość wyrobu jest wyspecjalizowana i doświadczona załoga.

Aktualnie poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Region: woj. śląskie

Opis stanowiska:
• prace fizyczne na terenie firmy oraz przyległym terenie: magazynowe, porządkowe, załadunki towaru
• praca zmianowa (również nocna)

Wymagania

• chęć do pracy, zaangażowanie i odpowiedzialność
• samodzielność i sumienność w zakresie wykonywania obowiązków służbowych
• mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych

Oferujemy

• umowę o pracę na pełny etat
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• stabilne zatrudnienie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2015. POZ. 2135) prowadzonych przez STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy z siedzibą w Chorzowie.”