Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Zgorzelec
    (59-900)

Praca na stanowisku Sprzedawca

Zgorzelec

, Abra S.A

Sprzedawca
Zgorzelec

Opis stanowiska

Jesteśmy dużą, stabilną firmą działająca w branży meblowej. Wciąż otwieramy nowe sklepy, wzbogacamy asortyment i zdobywamy nowe kwalifikacje.
W związku z otwarciem nowego sklepu poszukujemy zaangażowanej osoby na stanowisko:

SPRZEDAWCA
Miejsce pracy: Zgorzelec

Jeżeli:
•Lubisz sprzedawać i osiągasz w tym sukcesy
•Jesteś nastawiony(a) na realizację celów
•Motywuje Cię premiowy system wynagrodzeń, uzależniony od wyników pracy
•Dobrze radzisz sobie w pracy zespołowej
•Jesteś osobą otwartą i łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi
•Samodzielnie obsługujesz komputer
•Zależy Ci na stabilnym i pewnym zatrudnieniu

A jeśli do tego jeszcze:
•Jesteś osobą energiczną, zmotywowaną, otwartą na nowe wyzwania
•Posiadasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

Wymagania

Zgłoś się do nas już dziś i podziel się z nami swoim doświadczeniem!

Powierzymy w Twoje ręce :
•Profesjonalną obsługę Klienta zgodnie ze standardami firmy
•Doradztwo w zakresie oferowanych produktów
•Realizację własnych celów sprzedażowych
•Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy

•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•Pakiet usług medycznych w prywatnej placówce
•Wynagrodzenie (podstawa + premia od osiąganych wyników)
•Szkolenia i możliwość rozwoju
•Pracę w przyjaznym zespole

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).