Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Pracownik produkcyjny

Szczecin

, UBD Poland

Pracownik produkcyjny
Szczecin

Opis stanowiska

Firma UBD Poland z siedziba w Szczecinie zatrudni pracownika produkcyjnego. Firma zajmuje się regeneracja części samochodowych.

Wymagania

Oczekujemy:
-motywacji i chęci do pracy
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
-umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

-praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku
-praca jednozmianowa ( od godziny 7 do godziny 15, od pon. do pt.)
-praca na cały etat (po okresie próbnym umowa na stale)
-wstępne szkolenie przed rozpoczęciem pracy
-strój roboczy