Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Przeworsk
    (37-200)

Praca na stanowisku HANDLOWIEC- PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Przeworsk

, Time2Work Sp. z o.o.

HANDLOWIEC- PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Przeworsk

Opis stanowiska

Wnosimy na polski rynek usług HR nowoczesność i pomysł na biznes pełen elastyczności i kreatywności pod szyldem Agencji Outsourcingowej Time2Work Sp. z o.o. (KRAZ 13395) Jesteśmy skutecznym doradcą zarówno dla pracodawców jak i dla pracowników. Dając z siebie wszystko nie ograniczamy się do szablonowych usług tradycyjnych agencji pracy, naszym założeniem jest ewoluowanie wraz z rynkiem. W aktualnym procesie rekrutacyjnym, dla naszego Klienta poszukujemy firmy MARIOT poszukujemy osób na stanowisko ;

HANDLOWIEC

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

Realizację zaplanowanych wyników sprzedaży
Kompleksową obsługę aktualnych klientów oraz pozyskiwanie nowych
Skuteczną analizę rynku
Raportowanie wyników swojej pracy
Monitorowanie terminowości koniecznych działań względem klienta, wartości i czasu realizacji zamówień
Tworzenie ofert oraz negocjacji warunków współpracy

Wymagania

Wykształcenie: min. zawodowe
Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zaangażowanie, dynamizm oraz pozytywne nastawieniem do zmian.
Doświadczenia w sprzedaży telefonicznej i obsłudze klienta, w branży technicznej lub budowlanej.
Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
Odpowiedzialności, umiejętności prawidłowego zarządzania czasem, planowania oraz wysokiego zaangażowania w osiąganiu zakładanych celów.
Posiadanie wysokich standardów etycznych.
Dobra znajomość komputera i mile widziana znajomość systemów typu CRM.
Prawo jazdy kat. B wraz z praktyką.
Gotowość do pracy w terenie.

Oferujemy

Umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym.
Możliwość rozwoju dzięki systemowi szkoleń.
Stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Niezbędne narzędzia pracy.