Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Ujazd
    (27-570)

Praca na stanowisku Zastępca Kierownika Działu Jakości

Ujazd

, Kadry Serwis Sp. z o.o.

Zastępca Kierownika Działu Jakości
Ujazd

Opis stanowiska

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta, lidera branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatki / Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Przesiadłów, woj. łódzkie

Nr Ref. ZK/05/16

Obowiązki:

- Kontrola i nadzór nad jakością produkcji, wdrażanie procedur kontroli jakości,
- Przeprowadzanie testów nad produktami,
- Zatwierdzanie i wdrażanie modyfikacji produktów i procesów,
- Rozpatrywanie reklamacji oraz ich korygowanie,
- Uczestnictwo oraz zlecanie przeprowadzania audytów,
- Nadzorowanie produkcji w zakresie jakości,
- Wsparcie Kierownika w pracach administracyjnych.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne (np. inżynieria produkcji, zarządzanie jakością),
- Znajomość norm jakości ISO 9001, 14001,
- Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
- Zdolności analityczne, zdolności w budowaniu relacji międzyludzkich.

Oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Pracę na pełen etat,
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu.