Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Kraków (Kraków-Krowodrza)
    (30-150)

Praca na stanowisku Specjalista ds Kosztorysowania

Kraków (Kraków-Krowodrza)

, RE-Bau

Opis działalności firmy

Budownictwo kubaturowe i drogowe. Działalność od roku 1996

Specjalista ds Kosztorysowania

Opis stanowiska

analiza dokumentacji projektowej, przygotowywanie kosztorysów, zapytań ofertowych, analiza ofert, sporządzanie przedmiarów robót na podstawie dokumentacji, wycena inwestycji, przygotowywanie ofert, szacowanie ryzyka, udział w negocjacjach.

Wymagania

- wykształcenie wyższe (budowlane), doświadczenie na podobnym stanowisku 3 lata, znajmość branzy budowlanej, umiejętność samodzielnego sporządzania ofert, wykonywania kosztorysów.

Znajmość programów kosztorysowych.

Oferujemy

- dyspozycyjnego

- sumiennego,

- posiadającego zdolności analityczne.