Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Instalator sieci teleinformatycznych

Szczecin

, Anmit

Instalator sieci teleinformatycznych
Szczecin

Opis stanowiska

Jesteśmy stabilną firmą istniejącą od 1989 roku na rynku woj. zachodniopomorskiego w branży rozwiązań sieciowych i telekomunikacyjnych.

Praca na podstawie umowy zlecenia na czas realizacji obecnych projektów dla osób z doświadczeniem.

Wymagania

- doświadczenie w montażu instalacji kablowych telekomunikacyjnych lub elektrycznych
- doświadczenie i umiejętność posługiwania się wiertarką, prace wykonywane częściowo na drabinie w budynkach i na zewnątrz.

Oferujemy

- niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
- pracę w przyjaznej atmosferze w doświadczonym zespole,
- dojazdy na miejsce realizacji zleceń w Szczecinie i woj. zachodniopomorskim,
- wynagrodzenie 9 zł plus premie lub diety jeśli są realizowane instalacje wyjazdowe.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydaci niespełniający powyżej podanych wymogów nie będą brani pod uwagę w procesie rekrutacyjnym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z informacją o doświadczeniu w powyższych instalacjach przez formularz zgłoszeniowy.
W temacie wiadomości proszę napisać: Instalator.

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu ogloszenia.infoludek.pl.