Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Jawor
    (59-400)

Praca na stanowisku PROJEKTANT ELEKTRONIKI / HARDWARE DESIGNER

Cała Polska

, Inventronics

PROJEKTANT ELEKTRONIKI / HARDWARE DESIGNER
Cała Polska

Opis stanowiska

Jesteśmy spółką technologiczną zajmującą się projektowaniem i produkcją elektroniki na zlecenie.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

PROJEKTANT ELEKTRONIKI

HARDWARE DESIGNER

Miejsce pracy: Jawor
Nr ref.: PE20160420

Do głównych zadań osoby zatrudnionej będzie należeć:

  • prowadzenie oraz terminowa realizacja prac projektowych związanych z nowymi oraz modernizowanymi produktami,

  • sporządzanie dokumentacji technicznej (rysunki, WTO, DTR, BOM),

  • udział w testach i badaniach prototypów oraz nowych rozwiązań,

  • wdrażanie do produkcji opracowywanych projektów.

Wymagania

  • wyższe wykształcenie techniczne (preferowana elektronika),

  • umiejętność projektowania układów opartych o mikrokontrolery jednoukładowe 8/32-bit,

  • umiejętność projektowania wielowarstwowych obwodów PCB w systemie Altium Designer,

  • znajomość zagadnień z zakresu techniki analogowej oraz układów zasilania,

  • znajomość nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjno-technologicznych,

  • znajomość technologii produkcji oraz testowania elektroniki,

  • znajomość zagadnień EMC, LVD oraz bezpieczeństwa funkcjonalnego,

  • wysokie kompetencje z zakresie pracy zespołowej,

  • bardzo dobra znajomość terminologii technicznej w jęz. angielskim,

  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,

  • miesięczne premie za realizację celów,

  • ambitne wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego,

  • szkolenia w zakresie rozwiązań aplikacyjnych i narzędzi projektowych.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz przykładowych samodzielnie opracowanych projektów PCB (format Altium Designer)

Zapoznałaś się z ofertę pracy, która nie jest dla Ciebie, ale masz znajomego, który świetnie się nadaje na to stanowisko. Poinformuj go o trwającej rekrutacji, zachęć do przesłania aplikacji z Twoimi danymi jako polecającego. Jeśli proces rekrutacyjny zakończy się zatrudnieniem poleconego kandydata, otrzymasz nagrodę. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem naszego programu "Płatne polecenie".

Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi kandydatami.