Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Promotor

Szczecin

, PC Promo

Promotor
Szczecin

Opis stanowiska

PC Promo zatrudni - absolwenta lub studenta(zaocznego) na stanowisko promotora - do nowych projektów lato 2015 (praca na punktach, eventach i imprezach okolicznościowych).

Wymagania

Poszukujemy osób:

*w wieku 17-26 lat
*energicznych
*na luzie
*z nienaganną aparycją
*kreatywnych
*z dużym poczuciem humoru
*dyspozycyjnych!!!
*mile widziane podstawy j.niemieckiego

*praca na minimum 2 miesiące. lub stała

Oferujemy

*wysokie zarobki (podstawa+premia+bonusy)
*możliwości szybkiego awansu
*bezpłatne szkolenia
*pracę w młodym zespole
*odlotowa atmosferę
*kurs j.niemieckiego

Szukasz ambitnych wyzwań, chcesz dużo zarabiać i mieć pracę na stałe - skontaktuj się z nami przez formularz zgłoszeniowy i umów się na spotkanie.

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu ogloszenia.infoludek.pl.