Branża

  • Kasjerzy / Ekspedienci

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Kasjer/ka w markecie

Warszawa

, INTERKADRA.SP.ZO.O

Kasjer/ka w markecie
Warszawa

Opis stanowiska

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
KASJERA/ KASJERKI

Obowiązki:
Praca przy obsłudze kasy fiskalnej
Obsługa Klienta i prawidłowe rozliczenie z zakupów
Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie
Dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy

Wymagania

Dyspozycyjność od zaraz
Odpowiedzialność i zaangażowanie
Sumienność
Uczciwość

Oferujemy

Umowę zlecenie podpisywaną z InterKadra
Bezpłatne szkolenie kasjerskie
Elastyczny grafik pracy
Stawkę godzinową
Regularne wypłaty
Pracę w markecie przy ul. Conrada w Warszawie