Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Specjalista ds. obsługi kluczowych Klientów

Warszawa

, Personia

Specjalista ds. obsługi kluczowych Klientów
Warszawa

Opis stanowiska

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są rekrutacje prowadzone dla naszych Klientów z różnych branż. Specjalizujemy się w procesach rekrutacyjnych, prowadzonych także w formie Direct & Executive Search. Ponadto szkolimy w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta, technik sprzedaży, rozwoju kompetencji menedżerskich i osobistych.
Obecnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się kompleksową budową domów, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 14/2016

Cel stanowiska: bieżąca weryfikacja i omawianie ofert kompleksowej budowy domów jednorodzinnych, obsługa Klientów zakończona podpisaniem umowy.

Zakres obowiązków:

• Weryfikacja i omawianie przedmiarów, kosztorysów oraz projektów domów jednorodzinnych,
• Pomoc w doborze optymalnych materiałów budowlanych, technologii, instalacji,
• Kontrolowanie kosztorysów i przedmiarów,
• Pozyskiwanie nowych dostawców, poszerzanie oferty handlowej,
• Bieżący kontakt i doradztwo prywatnym Klientom,
• Wyjazdy służbowe (w przypadku Klientów spoza woj. Mazowieckiego),
• Stały kontakt z działem kosztorysowania.

Wymagania

• Ukończenie studiów inżynierskich/ magisterskich,
• Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (branża budowlana),
• Mile widziane doświadczenie bezpośrednio na budowie,
• Biegła znajomość i wiedza dotycząca rynku budowlanego,
• Umiejętność dokładnego czytania projektów, przedmiarowania i kosztorysowania,
• Obsługa programów: Auto-Cad, Norma-Pro, Microsoft Office,
• Prawo jazdy kat. B,
• Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych,
• Wysoka kultura osobista, pewność siebie,
• Duża mobilność, dyspozycyjność.

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własna działalność,
• Nienormowany czas pracy,
• Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji,
• Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop,
• Prywatna opieka medyczna.