Branża

  • Kasjerzy / Ekspedienci

Lokalizacje

  • Oława
    (55-200)

Praca na stanowisku KASJER / SPRZEDAWCA

Oława

, Aldi Sp. z o.o.

KASJER / SPRZEDAWCA
Oława

Opis stanowiska

Aldi Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

KASJER-SPRZEDAWCA / OŁAWA

Wymagania

• doświadczenia w pracy w handlu
• wysokiej kultury osobistej i uprzejmości wobec klientów
• gotowości do podejmowania odpowiedzialności
• uczciwości

Oferujemy

• dynamiczną i ambitną pracę w zespole
• zatrudnienie od zaraz!
• praca w pełnym i niepełnym wymiarze godzin
• atrakcyjny pakiet socjalny: bony żywieniowe, ubezpieczenie zdrowotne i grupowe, również dla członków rodzin
• miłą atmosferę pracy
• możliwość awansu na stanowisko zastępcy kierownika lub na stanowisko kierownika sklepu
• gruntowne szkolenie

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli w aplikacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy do celów związanych z rekrutacją (zgodnie z ustawą o ochronie danych z dnia 29.08.1997, Dziennik Ustaw Nr. 133, Pkt. 883).