Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Police
    (56-321)

Praca na stanowisku Kierowca kat. C

Police

, KADRY SERWIS Sp. z o.o.

Kierowca kat. C
Police

Opis stanowiska

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta, firmy z długoletnim stażem na rynku, poszukujemy Kandydata/Kandydatki do pracy na stanowisko:

Stanowisko: Kierowca Kat. C
Miejsce pracy: Police
Nr Ref. „KCP/06/2016”

Wymagania

- Prawo jazdy kategorii C,
- Aktualne badania.

Oferujemy

- Pracę w systemie trzyzmianowym,
- Umowę o pracę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.