Branża

  • Inne

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Elektromonter

Bielsko-Biała

, Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Elektromonter

Opis stanowiska

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Elektromonter (kurs przygotowawczy)

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
nr ref.: ELGEB/GEB/1214

OBOWIĄZKI:
- praca przy montażu szaf sterowniczych/ rozdzielczych oraz podzespołów elektrycznych.

Wymagania

- wykształcenie zawodowe (preferowane elektryk, elektronik),
- dyspozycyjność od 12 stycznia 2015 roku,
- podstawowa znajomość schematów elektrycznych,
- chęć podjęcia pracy na dłuższy okres zatrudnienia,
- chęć uczestniczenia w kursie przygotowawczym, którego celem będzie podwyższenie umiejętności związanych z montażem szaf sterowniczych/ rozdzielczych,
- wysoka sprawność manualna.

Oferujemy

- aktualnie rekrutację prowadzimy do firmy GE Power Controls Sp. z o.o. w Bielsku-Białej, która oferuje możliwość rozwoju zawodowego,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
- przyuczenie do pracy na stanowisku - w formie dwutygodniowego kursu podwyższającego kwalifikację zawodowe,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- stałą pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie e-mailem CV z nazwą stanowiska w tytule wiadomości lub bezpośrednie złożenie aplikacji w naszym biurze.

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
43-300 Bielsko-Biała, ul. Leszczyńska 6