Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Praca na stanowisku Kelner/Barman

Kielce

, Restauracja Kielecka

Kelner/Barman
Kielce

Opis stanowiska

Zadania:

Przedstawienie menu, realizacja zamówienia, dbanie o dobry wizerunek firmy. Oczekuję na zgłoszenia od osób energicznych, sympatycznych, uśmiechniętych, które nie boją się kontaktu z gośćmi. Mile widziane doświadczenie.

Wymagania

- doświadczenie na w/w stanowisku,
- umiejętności interpersonalne
-miła aparycja
-ukończony 18 rok życia
-dyspozycyjność
-znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
-książeczka sanepidu z aktualnymi badaniami
-umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
-wysoka kultura osobista i znajomość zasad savoir vivre
-łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy

- stabilne warunki pracy (jesteśmy nastawieni na współpracę długofalową),
- miłą atmosferę w pracy,
- elastyczny grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań,
- wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy,
- pracę w ambitnym i zgranym zespole.