Branża

  • IT – software

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Software Engineer

Gdańsk

, Kainos Software Poland Sp. z o. o.

Software Engineer
Gdańsk

Opis stanowiska

Nie rekrutujemy do jednego projektu. W Kainos realizujemy ich w ciągu roku kilkaset. Dołączając do naszego zespołu trafiasz do projektu, który najbardziej odpowiada Twoim kompetencjom i planom rozwoju. Do wyboru masz prestiżowe projekty dla rządu brytyjskiego, aplikację do zarządzania dokumentacją medyczną w brytyjskich szpitalach, aplikacje finansowo-ubezpiecznieniowe i inne. Więcej o naszych projektach możesz przeczytać na naszej stronie: http://kainos.pl/nasze-projekty/
Na co dzień blisko współpracujemy z z deweloperami i klientami z Wielkiej Brytanii. Większość projektów realizujemy w metodyce SCRUM, ale pracując dla nas możesz zetknąć się z różnymi podejściami do tworzenia oprogramowania. Kainos cechuje się tym, że dobieramy technologie do problemów, a nie odwrotnie.
Kim jest Software Engineer w Kainos:

• Programista, który chce uczyć się nowych technologii, nie zamyka się na jedną specjalizację;
• Ceni sobie możliwość elastycznej zmiany projektu, w którym pracuje;
• Lubi dzielić się swoją wiedzą z innymi, również w ramach wydarzeń organizowanych wśród społeczności programistów;
• Lubi pracować w zespole, szczególnie w metodykach zwinnych;
• Bardzo dobrze zna język angielski i lubi się nim posługiwać;
• Lubi podróżować i ceni sobie dobrą organizację podróży służbowych.

Wymagania

Jakie powinien mieć doświadczenie?

• Min. rok doświadczenia w programowaniu zorientowanym obiektowo (preferowana Javia);
• Doświadczenie w tworzeniu systemów opartych o technologie webowe (JavaScript, HTML5);
• Znajomość SQL lub NoSQL;
• Mile widziane jest znajomość rozwiązań opartych o cloud computing i platformy mobilne.