Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Konsultant ze znajomością języka rumuńskiego

Wrocław

, ISSP

Konsultant ze znajomością języka rumuńskiego
Wrocław

Opis stanowiska

Firma ISSP Sp. Z o.o. jest międzynarodową organizacją działającą w zakresie usług Customer Relationship & Human Resources. Strategicznym obszarem naszej działalności są: outsourcing pracowniczy, outsourcing procesu inwentaryzacji i badania marketingowe. Obecnie dla jednej z naszych spółek poszukujemy nowych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
- obsługa kontraktów opiekuńczych
- przygotowanie dokumentacji do wyjazdu
- prace administracyjno-biurowe
- tłumaczenia i przygotowanie raportów

Wymagania

- wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
- doskonała organizacja pracy własnej
- znajomość języka rumuńskiego w stopniu komunikatywnym
- znajomość języka niemieckiego - mile widziana
- praktyczna obsługa pakietu MS Office – Word, Excel, Outlook

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- kompleksowe szkolenia przygotowujące do wykonywania obowiązków
- pracę w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie a także dobrą atmosferę
- pakiet medyczny

Do aplikacji proszę dołączyć następującą klauzulę:
Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).