Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Płatna praktyka w Dziale Rekrutacji z j. niemieckim

Wrocław

, ISSP

Płatna praktyka w Dziale Rekrutacji z j. niemieckim
Wrocław

Opis stanowiska

Firma ISSP Sp. Z o.o. jest międzynarodową organizacją działającą w zakresie usług Customer Relationship & Human Resources. Strategicznym obszarem naszej działalności są: outsourcing pracowniczy, outsourcing procesu inwentaryzacji i badania marketingowe. Obecnie dla jednej z naszych spółek poszukujemy osoby gotowej do odbycia:

Płatnych praktyk w Dziale Rekrutacji z j. niemieckim
Miejsce pracy: Wrocław

Będziesz odpowiedzialny/a za:
•wsparcie konsultantów przy projektach rekrutacyjnych (m.in. selekcję aplikacji, aktualizację bazy danych, przeprowadzanie telefonicznych rozmów z kandydatami),
•weryfikację języka niemieckiego u kandydatów,
•tłumaczenie niemieckojęzycznej dokumentacji,
•wsparcie w bieżących pracach Działu.

Wymagania

•posiada znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2 (warunek konieczny),
•posiada bardzo dobrą znajomość obsługi komputera (MS Office),
•potrafi dobrze organizować sobie czas,
•chętnie podejmuje nowe wyzwania i angażuje się we wszystko co robi,
•ma pozytywną energię i potrafi zarażać nią innych,
•chce zdobywać doświadczenie w branży HR,
•dodatkowo mile widziane jest prawo jazdy,

Oferujemy

•możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w Dziale Rekrutacji,
•2 miesięczną płatną praktykę w wymiarze 6 lub 4 godzin dziennie,
•możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy,
•możliwość dalszego rozwoju w strukturach Medipe,
•przyjazną atmosferę w młodym zespole.

Do aplikacji proszę dołączyć następującą klauzulę:
Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).