Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Zgorzelec
    (59-900)

Praca na stanowisku WYKŁADANIE TOWARU

Zgorzelec

, C&C Marketing Sp. z o.o.

WYKŁADANIE TOWARU
Zgorzelec

Opis stanowiska

Poszukujemy osóby zainteresowanej pracą na stanowisku:

MERCHANDISER
(wykładanie towaru)

Miejsce pracy: Carrefour w Zgorzelcu

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za wykładanie towaru, dbałość o ekspozycję towaru według ustalonych standardów, kontrolę terminów produktów.

Wymagania

• Odpowiedzialność/ rzetelność/ punktualność
• Mile widziany status studenta/ ucznia
• Aktualna książeczka sanepidowska
Oferujemy:
• zatrudnienie w formie umowy zlecenia/ umowy o dzieło
• praca zmianowa 6.00-14.00; 14.00-22.00 (możliwość dostosowania dni pracy do własnych zajęć)
• stawka dla studenta 9,00 zł netto/h , dla ZUS-owca 7,00 zł netto

Oferujemy

Osoby zainteresowane ofertą, spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.
Tel: 797 018 252