Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Praca na stanowisku Kierownik Zespołu Doradców

Kielce

, MetLife. Globalny Lider na rynku Finansowym, Kapitałowym.

Kierownik Zespołu Doradców
Kielce

Opis stanowiska

MetLife to jedna z największych światowych Korporacji Ubezpieczeniowo – Finansowych. Działamy na świecie od 145 lat. Obsługujemy prawie 100 mln klientów w blisko 50 krajach świata. Nieustannie się rozwijamy aby pomóc naszym klientom dbać o przyszłość finansową ich oraz ich rodzin. W Polsce jesteśmy obecni od 25 lat wcześniej jako Amplico Life.

Aktualnie do naszego biura w Kielcach rekrutujemy Kandydatów/Kandydatki na stanowisko:
Menadżer Zespołu Sprzedażowego

Obowiązki:
- zarządzanie zespołem doradców,
- rekrutacja oraz wdrażanie nowych członków zespołu,
- szkolenie oraz monitorowanie swojego zespołu,
- czynny udział w projektach o charakterze sprzedażowym,
- realizacja założonego planu sprzedażowego.

Wymagania

- doświadczenia w sprzedaży, mile widziana branża ubezpieczeniowa, finansowa,
- motywacji do osiągania celów własnych oraz swoich Doradców,
- umiejętności zarządzania zespołem,
- chęci do osiągnięcia sukcesu.

Oferujemy

- stałe wynagrodzenie plus prowizje oraz dodatkowe bonusy,
- jasną ścieżkę rozwoju z możliwością awansu na Dyrektora oddziału,
- profesjonalny pakiet szkoleń,
- wyjazdy integracyjne oraz atrakcyjne zagraniczne wycieczki,
- pracę w międzynarodowej firmie o silnej pozycji na rynku.