Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Praktyki na Majorce

Warszawa

, BTS Group

Praktyki na Majorce
Warszawa

Opis stanowiska

Praktyki na barze i restauracji, w hotelach na Majorce i na Teneryfie

Wymagania

• Ukończone 18 lat
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Dyspozycyjność minimum 3 miesiące, w okresie maj - październik
• Dobra organizacja pracy
• Komunikatywność
• Otwartość na wyzwania
• Elastyczność

Oferujemy

• Umowę o praktyki
• Kieszonkowe (324 €-500 € miesięcznie, w zależności od destynacji oraz hotelu)
• Zakwaterowanie
• Wyżywienie 3 razy dziennie
• Transfer lotnisko – hotel – lotnisko
• Opiekę przedstawiciela podczas trwania praktyk