Branża

  • Reklama/ Grafika / Fotografia

Lokalizacje

  • Krzęcin
    (32-051)

Praca na stanowisku Grafik DTP

Krzęcin

, 2x3

Grafik DTP
Krzęcin

Opis stanowiska

Projektowanie grafik na potrzeby wszelkiego rodzaju materiałów drukowanych oraz na potrzeby WWW.
Weryfikacja pod względem poprawności projektów przesyłanych przez klientów / Przygotowywanie plików do druku.
Opracowywanie materiałów marketingowych (grafik i tekstów; także w różnych wersjach językowych).
Fotografia produktowa.
Ścisła współpraca z Działem Sprzedaży oraz Działem Obsługi Klienta.

Wymagania

Znajomość zasad DTP / Prepress.
Znajomość pakietu Adobe Creative Suite (InDesign, Photoshop, Illustrator).
Doświadczenie w przygotowywaniu projektów do poligrafii (opakowania, etykiety, katalogi, reklamy prasowe).
Doświadczenie w szparowaniu i korekcji fotografii cyfrowych.
Zdolność samoorganizacji i dotrzymywania terminów, samodzielność, kreatywność.
Mile widziana znajomość zagadnień publikowania w Internecie (HTML, CSS, SEO).
Mile widziana znajomość j. angielskiego.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie o zasięgu światowym.
Niezbędne narzędzia pracy (studio fotograficzne, aparat Canon EOS 5D Mark II, monitor graficzny EIZO, tablet graficzny, pakiety Adobe CS6 i Corel X6).
Przyjazną atmosferę pracy.