Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Pracownik fizyczny

Poznań

, Headhunters

Pracownik fizyczny
Poznań

Opis stanowiska

Zakres obowiązków :
1. Przestrzeganie przepisów i zasad BHP
2. Rozładunek i załadunek sprzętu dostarczonego do remontu.
3.Naprawa i konserwacja sprzętu dostarczonego do naprawy
4.Sprawdzanie stanu technicznego, weryfikacja i naprawa zgodnie z instrukcją napraw i czyszczenia sprzętu.
5. Zachowanie należytego porządku na stanowisku.
6. Utrzymywanie w czystości maszyn i urządzeń, tj, codziennie ich czyszczenie oraz cotygodniowe gruntowne mycie srodkami do mycia maszyn.
7. Przestrzeganie przepisów bezpiecznego składowania.
8. Dbanie o powierzone mienie i należyty stan techniczny maszyn.
9. Używanie narzędzi zgodnie z ich przeznaczeniem , obowiązującymi instrukcjami użytkownika oraz przepisami BHP i ppoż.

Wymagania

- dyspozycyjność w godzinach 6-14 od 1.07.2016

Oferujemy

- umowę zlecenie na minimum 2 miesiące- z możliwością przedłużenia
-14 zł brutto
-pracę w godzinach 6-14