Branża

  • Reklama/ Grafika / Fotografia

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Graphic Designer

Gdańsk

, e-Investments sp. z o.o.

Graphic Designer
Gdańsk

Opis stanowiska

Jakie są obowiązki?

Do głównych zadań zatrudnionej osoby należeć będą między innymi:

- opracowywanie koncepcji marketingowych,
- projektowanie grafiki na potrzeby serwisów i aplikacji internetowych,
- opracowywanie identyfikacji wizualnych,
- tworzenie projektów do druku.

Wymagania

Czego oczekujemy?

Jeśli jesteś kreatywny, otwarty na wyzwania, chcesz rozwijać się i zdobywać doświadczenie przacując przy ciekawych projektach i spełniasz następujące wymagania, to czekamy na Twoje CV.

- jesteś kreatywny wykazujesz się dokładnością,
- znasz aktualne trendy w projektowaniu,
- posiadasz udokumentowane doświadczenie na podobny stanowisku,
- potrafisz pracować w zespole.

Oferujemy

Prosimy o załączenie portfolio oraz przygotowanie jednego baneru dla sklepu weddingmakret.pl Baner nie zostanie wykorzystany przez firmę e-Investments sp. z o.o. w celach komercyjnych. Służy jedynie jako element procesu rekrutacyjnego. Aplikacje proszę wysyłać przez formularz zgłoszeniowy.