Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Brześć Kujawski
    (87-880)

Praca na stanowisku Statoil Kierownik stacji MOP

Brześć Kujawski

, Statoil

Statoil Kierownik stacji MOP

Opis stanowiska

Zmiana nazwy ze Statoil na Circle K to dopiero początek. Począwszy od maja bieżącego roku skandynawskie stacje paliw marki Statoil będą przemianowywane – jedna po drugiej – na Circle K. W Polska rebranding zajmie około roku.

Poszukujemy przyjaznych i pomocnych osób, które potrafią zapanować nad kilkoma sprawami naraz, nie tracąc przy tym z oczu detali. Tutaj każdy dzień jest inny, wypełniony szeregiem różnorodnych zadań: od obsługiwania klientów i przygotowania żywności po zamawianie produktów i zapełnianie półek. W zamian za energię i zaangażowanie obiecujemy odpowiedzialność, możliwość rozwoju oraz cenne doświadczenia w dynamicznym i przyjaznym środowisku pracy. Jeżeli podoba Ci się taka perspektywa, koniecznie musimy porozmawiać!

To nasi ludzie wyróżniają nas na tle konkurencji – ze względu na nich klienci chcą do nas wracać. Twoją główną misją w Circle K byłoby świadczenie, sprawnej i życzliwej obsługi klientów – pilnowanie, żeby kupujących zawsze witały uśmiech i chwila uwagi, jakiej nie poświęca się im gdzie indziej.

W naszych sklepach wysoko cenimy ducha pracy zespołowej. Możesz spodziewać się pełnego zapału i sympatii przełożonego, który nie przestanie motywować Cię do polepszania wyników i świadczenia obsługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy pracodawcą stabilnym i profesjonalnym.

Wymagania

Do ważnych cech charakteru zaliczamy:

*pozytywne nastawienie
*zmysł handlowy
*zapobiegawczość i zaradność
*dbałość o detale
*umiejętność pracy w zespole
*elastyczność
*troskliwość

Zapraszamy do aplikowania osoby spełniające poniższe oczekiwania:

*Doświadczenie w zarządzaniu placówką handlową
*Doświadczenie w prowadzeniu księgowości jednostek handlowych
*Umiejętność kierowania zespołem
*Umiejętność bardzo dobrej obsługi pakietu MS Office, a szczególnie arkuszy kalkulacyjnych
*Rozwinięte umiejętności interpersonalne
*Co najmniej średnie wykształcenie
*Preferowane miejsce zamieszkania zgodne z miejscem pracy

Oferujemy

Czy jesteś gotowy zmienić życie swoich klientów na łatwiejsze?
Termin zbierania zgłoszeń upływa po 2 tygodniach od daty publikacji ogłoszenia.

Circle K należy do wiodących marek stacji paliw i sklepów spożywczo-przemysłowych. Nasza sieć składa się obecnie z około 12 000 punktów, rozsianych po Ameryce Północnej (Stanach Zjednoczonych i Kanadzie), Europie (Norwegii, Szwecji, Danii, Polsce, innych krajach nadbałtyckich i Rosji), Azji oraz Bliskim Wschodzie. Zrzeszając blisko 100 000 kupców, upraszczamy życie klientów na całym świecie.
Aspirujemy do statusu preferowanego w skali globalnej sprzedawcy paliwa i artykułów pierwszej potrzeby. Nasze sklepy są synonimem szerokiego wyboru wysokiej jakości produktów i sprawnej, przyjaznej obsługi w schludnym otoczeniu.

Motto „ACT with PRIDE” trafnie opisuje to, co wspólne dla wszystkich marek z naszej grupy – to ich swoiste DNA, odróżniające je na korzyść od pozostałych. Przykazanie „ACT with PRIDE” stanowi esencję naszego przedsiębiorstwa i kieruje nami w codziennej pracy.