Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Świebodzin
    (33-114)

Praca na stanowisku TECHNOLOG ŻYWNOŚCI

Świebodzin

, Indykpol

TECHNOLOG ŻYWNOŚCI
Świebodzin

Opis stanowiska

Do zadań będzie m.in należało:
kreowanie i nadzór nad macierzą grupy produktów, kształtowanie planów promocyjnych, udział w budowaniu strategii komunikacyjnej poszczególnych marek.

Wymagania

• wykształcenie wyższe o kierunku technologia żywności
• min. 3 doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży FMCG (preferowane w branży mięsnej),
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• mobilność i dyspozycyjność,
• umiejętności analityczne oraz interpersonalne

Oferujemy

• ambitną pracę pełną wyzwań
• samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
• atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy