Branża

  • BHP / Ochrona Środowiska

Lokalizacje

  • Nowa Sól
    (67-100)

Praca na stanowisku Specjalista ds. BHP

Nowa Sól

, AUDIT Doradztwo Personalne

Specjalista ds. BHP
Nowa Sól

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Nowej Soli, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. BHP
/miejsce pracy: Nowa Sól, woj. lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Monitorowanie warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP
Realizacja bieżących zadań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa, ochroną zdrowia i higieny pracy
Przeprowadzanie postępowań powypadkowych oraz nadzór nad dokumentacją
Sporządzanie okresowych analiz stanu BHP i Ppoż.
Prowadzenie rejestrów i kompletowanie dokumentacji dotyczącej BHP; Ppoż.
Opracowywanie i aktualizacja procedur oraz instrukcji związanych z bezpieczeństwem pracy
Przeprowadzanie i aktualizacja oceny ryzyka zawodowego
Prowadzenie szkoleń z zakresu BHP i Ppoż.

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe
Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
Znajomość przepisów, zasad oraz najlepszych praktyk w dziedzinie BHP, PPOŻ.
Znajomość obsługi pakietu MS Office

Oferujemy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail.