Branża

  • Własny biznes / Franczyza

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Partner ds. sprzedaży

Łódź

, Biuro Rachunkowe Taxform Sp. z o .o.

Partner ds. sprzedaży
Łódź

Opis stanowiska

Taxform - nowy format księgowości

Biuro rachunkowe Taxform powstało na bazie wieloletnich doświadczeń w oferowaniu usług księgowych i doradztwa biznesowego. Naszym podstawowym celem działania jest zapewnienie profesjonalnej obsługi najbardziej wymagającym Klientom i dlatego dbamy o najwyższy poziom oferowanych przez nas usług.

Obecnie poszukujemy do współpracy firm/osób z całej Polski jako:

Partner ds. Sprzedaży – Kierownik regionu

Zadania:
- pozyskiwanie nowych klientów;
- opieka nad pozyskanymi klientami przez okres trwania umowy;
- odpowiedzialność za przestrzeganie procedur i standardów na podległym obszarze sprzedaży;
- raportowanie efektywności realizowanych zadań;

Wymagania

- współpracy na zasadzie własnej działalności gospodarczej (umowa agencyjna);
- dobrej organizacji pracy;
- wiedzy z zakresu technik sprzedaży;
- efektywności biznesowej i własnej;
- mile widziany własny portfel klientów ;

Oferujemy

- umowę o współpracy na czas nieokreślony;
- szkolenia wdrożeniowe;
- wysokie wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy (do 150% od wysokości sprzedaży);
- niezbędne wsparcie;
- autonomię w działaniu na podległym obszarze;