Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Ożarów Mazowiecki
    (05-850)

Praca na stanowisku Pracownik Produkcyjny

Ożarów Mazowiecki

, WORK SERVICE S.A.

Pracownik Produkcyjny

Opis stanowiska

Pracownik Produkcyjny:

OBOWIĄZKI:
• rozrywanie, cięcie, pakowanie, zgrzewanie uszczelek
• etykietowanie kartonów
• obsługa wagi liczącej sztuki uszczelek
• obsługa testera wytrzymałości zgrzewów,

Wymagania

• wykształcenie zawodowe
• doświadczenie w pracy na produkcji
• Dokładność i sumienność, dobra organizacja pracy
• zdolności manualne

Oferujemy

• Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
• Pracę w systemie zmianowym (poniedziałek – piątek: 6.00-14.00, 14.00-22.00)
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
• Stabilne zatrudnienie
• Możliwość długofalowej współpracy