Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Programista PHP

Warszawa

, Unity-t Sp. z o.o.

Programista PHP
Warszawa

Opis stanowiska

Firma UNITY-T Sp. Z o.o. istnieje na rynku od 2002 roku. Nasz zespół liczy ponad 70 wykwalifikowanych specjalistów. Od początku głównym celem biznesowym firmy jest wytwarzanie innowacyjnego technologicznie oprogramowania usprawniającego obsługę procesów biznesowych Klientów.

Duże doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych projektów pozwala nam na sprawne nadzorowanie wdrożeń, organizowanie nowej struktury informatycznej, jak również dopasowanie środowiska technologicznego do wymagań Klienta, a zasada tworzenia kompleksowych rozwiązań przez zespoły gwarantuje poczucie “własnej aplikacji”. Tworzymy oprogramowanie w autonomicznych samoorganizujących się zespołach, pracujących w oparciu o zwinne metodyki zarządzania projektami.

Zostań naszym pełnoetatowym pracownikiem zespołu w Warszawie jako:

Zakres obowiązków:
- Programowanie nowych i bieżących funkcjonalności autorskiego systemu klasy Enterprise
- Programowanie i optymalizacja metod API
- Tworzenie oprogramowania internetowego na potrzeby sieci sprzedaży (Angular, JQuery, Bootstrap)
- Usuwanie błędów w istniejącym oprogramowaniu
- Analiza kodu oraz optymalizacja istniejących aplikacji

Wymagania

- Doświadczenia w wytwarzaniu oprogramowania dla branży ubezpieczeniowej lub pokrewnej (minimum 2 lata)
- Bardzo dobrej znajomości PHP 5.2 OOP
- Bardzo dobrej znajomości Microsoft SQL – T-SQL
- Praktycznej znajomości frameworków Angular, Jquery, Bootstrap
- Samodzielności i świetnej organizacji pracy
- Mile widziana znajomość frameworka ExtJs
- Znajomości wzorców architektonicznych
- Znajomości języka angielskiego umożliwiającego rozumienie dokumentacji technicznej

Oferujemy

- Pracę w metodyce SCRUM
- Pracę przy autorskich innowacyjnych projektach
- Umowę o pracę
- Wysokie wynagrodzenie zależne od umiejętności
- Własność kodu – każdy zespół odpowiada kompleksowo za dostarczanie gotowej aplikacji
- Elastyczne godziny pracy
- Współfinansowanie karty MultiSport

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.))"