Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Praca na stanowisku Obsługa klienta

Olsztyn

, PB KADRY Sp. z o.o.

Obsługa klienta
Olsztyn

Opis stanowiska

Agencja pracy tymczasowej WORK WONDERS, wpisana do rejestru pod nr 10094 jako PB KADRY Sp. z o.o. dla jednego z największych Call Center w Olsztynie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Konsultant ds. Obsługi klienta BMW

Do obowiązków będzie należała :
- obsługa klienta marki BMW w ramach połączeń przychodzących i wychodzących,
- wprowadzanie danych do systemu,
- wysyłka katalogów, materiałów promocyjnych do klientów.

Wymagania

- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
- znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie (min. B1),
- komunikatywność,
- dobra dykcja,
- znajomość obsługi komputera,
- znajomość pakietu Ms Office,

Oferujemy

- umowę o pracę,
- stałe wynagrodzenie + premie uzależnione od osiąganych wyników,
- pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00
- profesjonalne szkolenia wdrożeniowe,
- możliwość awansu,
- bogate zaplecze socjalne w siedzibie firmy,
- przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail (w temacie wiadomości proszę wpisać BMW).

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Dane te będą przetwarzane przez PB KADRY SP. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji”.