Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Kalisz
    (06-461)

Praca na stanowisku Referent ds. Spedycji

Kalisz

, Colian

Referent ds. Spedycji
Kalisz

Opis stanowiska

Colian Logistic to dynamicznie rozwijająca się firma wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Colian SA. Spółka Colian Logistic zajmuje się prowadzeniem kompleksowej logistyki dla marek: Solidarność, Goplana, Grześki, Jutrzenka, Appetita, Hellena a także klientów zewnętrznych z różnych branż.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Referent ds. spedycji
Miejsce pracy: Kalisz

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
 Współrealizowanie projektów dotyczących obszaru spedycji w firmie,
 Wsparcie Specjalistów ds. Spedycji w bieżącej pracy,
 Administrowanie dokumentacją działu,
 Inne prace pomocnicze, zgodnie z zapotrzebowaniem.

Wymagania

 Wykształcenia średniego lub wyższego w obszarze logistyki, transportu, spedycji,
 Umiejętności obsługi pakietu MS Office,
 Umiejętności analitycznych i dobrej organizacji pracy.

Oferujemy

 Samodzielne stanowisko pracy,
 Dynamiczną pracę w kompetentnym zespole,
 Możliwości zdobywania doświadczenia i wiedzy w obszarze spedycji.