Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Technik serwisant (zatrudnienie bezpośrednio na firmę)

Łódź

, PPT Flexible Specialist

Technik serwisant (zatrudnienie bezpośrednio na firmę)
Łódź

Opis stanowiska

PPT Sp. z o.o. agencja pracy tymczasowej (nr certyfikatu 5177) poszukuje dla swojego Klienta osób na stanowisko:

TECHNIK SERWISANT

Miejsce pracy: Łódź – Widzew (okolice giełdy samochodowej).

Obowiązki kandydata:
- Diagnoza płyt głównych do laptopów,
- Naprawa płyt głównych,
- Wymiana komponentów,
- Lutowanie.

Wymagania

- Znajomość podstaw elektroniki,
- Umiejętność czytania schematów elektronicznych SMD,
- Rozpoznawanie elementów elektronicznych na płycie i schemacie,
- Umiejętność posługiwania się lutownicą kolbową oraz gorącego powietrza,
- Umiejętność posługiwania się oscyloskopem i miernikiem.

Oferujemy

- Zatrudnienie bezpośrednio na firmę,
- Umowę o pracę,
- Pracę stałą,
- Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia frekwencyjna + premia wydajnościowa),
- Dwuzmianowy system pracy,
- W początkowym okresie szkolenie,
- Pracę ze specjalistami w dziedzinie elektroniki,
- Nowocześnie wyposażone stanowiska pracy,
- Zdobycie cennego doświadczenia.