Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Samodzielny Księgowy

Rzeszów

, Biuro Rachunkowe ASSET

Samodzielny Księgowy
Rzeszów

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, Biuro Rachunkowe ASSET zatrudni pracownika na stanowisko: Samodzielny Księgowy.

zakres obowiązków: prowadzenie rachunkowości, spraw kadrowo-płacowych podmiotów gospodarczych. Bieżące księgowanie dostarczonych dokumentów oraz naliczanie zaliczek na podatek. Sporządzanie zeznań rocznych oraz sprawozdań finansowych. Naliczanie list płac oraz pełna obsługa spraw kadrowych w programie Płatnik.

Wymagania

ykształcenie wyższe preferowane ekonomiczne, znajomość programu CDN OPTiMA, Płatnik, znajomość ustawy o rachunkowości, przepisy prawa pracy, prawo podatkowe, podatek VAT.
doświadczenie: minimum 2 lata na stanowisku samodzielny księgowy